Celkem v bazaru 43992 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2740 nových .

Inzerce psů a štěňat, psi na prodej

Hledáte psa? Chcete si koupit štěňátko? Široká nabídka psů a štěňat mnoha různých plemen a ras. Psí inzerce, bazar.

Zobrazuji inzeráty 41 – 60 z 451 inzerátů Cena

jorkšírský terier pejsek s pp. Přidat mezi oblíbené

9.000 Kč

jorkšírský terier pejsek s pp. Yorkšírský teriér - pejsek s PP na mazla, střední velikost, bude tmavý, stáří 8 měsíců, hravý, mazlivý, přezubený, očkován, odčervován, tetovaný, učen na plenku i venčení venku, oba rodiče k vidění, jen vážným zájemcům a do výborných podmínek. 9.000 Kč.

Nabídka z 10.06. 20:12   Lokalita: Bílence   Bude aktivní do 28.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zlatý retrívr s PP Přidat mezi oblíbené

15.000 Kč

Zlatý retrívr s PP Štěňata Zlatého Retrívra s PP po kvalitních rodičích. O: Jun.šamp. PL Gareth Dynasty Anah, syn šamp. Cz imp. Francie, sytě zlatý, temperamentní aportér RTG neg. 1.M: Zahara G. Marty, dcera šamp PL imp. Anglie, krémová, super temperament, potomci budou mít tři generace RTG negat. rodičů. 2. M: Xirri G. Marty, otec imp. Holand., krémová, výstava Best of Junior, klidný temperament, RTG negat. Cena pejsek 12tis., fenka 15tis.kč. První vrh je připraven k odběru, druhý k odběru od 20.6. Informace na tel. 732 636 254

Nabídka z 10.06. 19:38   Lokalita: Pržno   Bude aktivní do 28.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Štěňátko pejsek-knírač velký černý Přidat mezi oblíbené

dohodou

Štěňátko pejsek-knírač velký černý Knírač velký. Pejsek, 15 týdnů, knírač velký černý pořád čeká na svého páníčka. Pejsek je mohutné postavy, kamarádský k dětem, nebojácný, rád papá a dovádí. Rodiče úspěšní na výstavách i ve výcviku. Pejsek je socializovaný, čipovaný, odčervený, očkovaný, se smlouvou. více info na www.kniraczesumavy.cz/wp, nebo tel.

Nabídka z 10.06. 17:23   Lokalita: Běšiny   Bude aktivní do 28.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Zadáváme štěňata s PP Přidat mezi oblíbené

dohodou

Zadáváme štěňata s PP Zlatý retriever - zadáváme štěňátka s PP. Otec: Dream Max Ricci (import Švédsko), Ricci je JCH CZ a SK, CH CZ, SK a PL, čekatel šampiona krásy rakouska a maďarska, čekatel šampiona práce a interšampiona, testy G PRA1 a G PRA 2, PRCT, ICT, clear, canisterapeutické zk. + praxe, DKK A, DLK 0/0. Matka: Meiepere N' Oubliez Jamais (imp. Estonsko), DKK A, DLK 0/0, PRA neg.. Canisterapeutické zk. + praxe. Rodiče povahově vyrovnaní. Volné 3 fenky a 2 psi. Štěňátka se narodila 4.června. Odběr 4.8.2019.

Nabídka z 10.06. 09:57   Lokalita: Lipov   Bude aktivní do 28.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Prodám štěně - HA fenečku Přidat mezi oblíbené

dohodou

Prodám štěně - HA fenečku Nabízím k prodeji nahou fenečku - Amelia Cane Bene, nar. 5.3.2019, zajímavý rodokmen (zahr. krytí). Fenka je pravidelně odčervovaná, očkovaná, čipovaná s Pet pasem. Melinka má nádhernou stavbu těla, je velmi čiperná a učenlivá, bude šikovná na sporty. Vhodná na výstavy, ale není to podmínkou. Chovatelský servis, kupní smlouva a balíček na cestu do nového domova. Jen seriózní zájemci!

Nabídka z 10.06. 09:42   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 28.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Italský chrtík s P.P. Přidat mezi oblíbené

dohodou

Italský chrtík s P.P. Italský chrtík. Zadám do vynikajících podmínek dva modré pejsky, rodiče, prarodiče, praprarodiče mají kompletní zdravotní testy v pořádku, rodiče i prarodiče jsou k vidění v naší chovatelské stanici. Nezávazná návštěva je podmínkou. Rodiče vlastní dostihovou licenci, výstavní ocenění, mají DNA identity a DNA zdravotní testy. Štěňátka jsou pravidelně odčervována, budou čipavaná, očkovaná, tetovaná, s mezinárodním pasem. Zvyklá na kočku, dítě, cestování v autě, socializovaná. Praha

Nabídka z 10.06. 09:27   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 28.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Velký knírač s PP Přidat mezi oblíbené

dohodou

Velký knírač s PP Knírač - zadáme štěňata VK s PP, volní pejsci i fenky. Narození 24.5.2019. Štěňátka s výbornými předpoklady pro výcvik, sportovní kynologii, temperamentní, aktivní, s pěkným exteriérem, ale také výborný k rodině, na zahradu, super parťák do pohody i nepohody. Odběr možný koncem července 2019. Nezávazná návštěva vítána. Více info facebook: Rafanes nebo na našich stránkách...

Nabídka z 09.06. 21:51   Lokalita: Polnička   Bude aktivní do 27.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Katana (kříženka jack russel teriéra) Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Katana (kříženka jack russel teriéra) Představujeme vám fenku Katanu s těžkým osudem. Začínáme pro ní hledat vhodného majitele. Žila u spoluobčanů, plná blech, červů, krmená odpadem. Trpěla průjmem, dlouho jsme jí dávali do pořádku. Po zdravotní stránce už je to vše zapomenuto, ale fenka má zatím problém s chováním, zřejmě jí větší psi napadali, tak jim to teď chce vracet. K lidem je také ostražitá, pokud se o sebe bojí. Jinak je mazlík, ale sahání na tlapky řeší zatím zubatou cestou. Je to kříženka jack russela, má i takovou povahu - razantní, aktivní, tvrdohlavou.…

Nabídka z 09.06. 21:28   Lokalita: Úmyslovice   Bude aktivní do 27.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Mladá Frýda je plná energie.Najde domov? Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Mladá Frýda je plná energie.Najde domov? FRÝBA K ADOPCI! Rok a půl, veselá aktivní fenečka! Hodně energie, miluje procházky, lidi má ráda všechny, nekouše, manipulaci, česání atd. zvládá bez potíží. Je střední, velikost přibližně kokřík, je to ale kříženka neurčitých "ras", s kokříkem nic společného nemá. Povahu má borderko/teriér ku příkladu. Ideální k baráčku, v bytě může být také, pokud si dáte trochu práce s výchovou, zatím ale není vhodná pro někoho, kdo je 8 hodin pryč. Vhodná k dalšímu pejskovi. Vhodná na výlety, i na sport. Potřebuje se naučit povely, neumí zatím…

Nabídka z 09.06. 21:26   Lokalita: Úmyslovice   Bude aktivní do 27.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Knírač malý černý s pp Přidat mezi oblíbené

12.000 Kč

Knírač malý černý s pp Nabízím štěňata k odběru po kvalitních rodičích. Oba možno vidět při odběru. Odčervená, očkovaná, čipovane. Kupní smlouva samozřejmostí.

Nabídka z 09.06. 18:47   Lokalita: Straky   Bude aktivní do 27.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Prodám štěňátka maltézáčků Přidat mezi oblíbené

6.500 Kč

Prodám štěňátka maltézáčků Maltézáček - nabízím štěňátka maltézáčka - dvě holčičky. Jsou očkované, odčervené, naučené na granulky a připravené putovat do nových rodin. Stáří 6 týdnů. Štěňátka jsou bez PP. 6.500 Kč.

Nabídka z 09.06. 12:50   Lokalita: Jihlava   Bude aktivní do 27.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Prodám štěňátka maltézáčků Přidat mezi oblíbené

8.000 Kč

Prodám štěňátka maltézáčků Maltézáček - nabízím štěňátka maltézáčka - dvě holčičky. Jsou očkované, odčervené, naučené na granulky a připravené putovat do nových rodin. Stáří 6 týdnů. Štěňátka jsou bez PP. 6500 Kč.

Nabídka z 09.06. 10:25   Lokalita: Jihlava   Bude aktivní do 27.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Maltézský psík -maltézáček Přidat mezi oblíbené

5.000 Kč

Maltézský psík -maltézáček Maltézský psík - prodám pejska mini vzrůstu, odčervený, očkovaný bez PP k odběru.

Nabídka z 09.06. 09:40   Lokalita: Rapotín   Bude aktivní do 27.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ajma - velká dominantní fena Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Ajma - velká dominantní fena Ajma, velká kříženka RR+staford. Milá ke svému člověku, ale k cizím ostrá, hlídá. Psy dříve vůbec nesnesla, nyní už se s naší smečkou snese - na každého nového psa je ale třeba ji zvyknout. Je trochu nesoustředěná, ale rychle se učí, jak chování, tak povely. Nebude snášet hrubší manipulaci. Vhodná pro zkušeného majitele, který se jí bude denně skutečně věnovat, cvičit s ní, pracovat, sportovat. Ideální pro jednoho pána nebo pro aktivní pár bez dětí. Není zvyklá spát v boudě, musí mít teplo. Hledáme člověka, který bude ochoten si do…

Nabídka z 08.06. 17:12   Lokalita: Úmyslovice   Bude aktivní do 26.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Rhodesian ridgeback - štěňátko s PP Přidat mezi oblíbené

dohodou

Rhodesian ridgeback - štěňátko s PP Rhodesian ridgeback - štěňátko s PP. Chovatelská stanice Nyanza (FCI) - poslední chlapeček k odběru Baruti Scott Nyanza (nar. 28.03.2019), ze spojení Matka: Ch. Akilah Ewe Mungu, otec: MultiCh. Gunthwaite Jack Swagger. Oba rodiče jsou zdraví, bezkonfliktní, přátelské a milé povahy. Pejsek je odchován v domácím prostředí s celodenní péčí, je v kontaktu s malými dětmi a psy. Je odčerven, očkován, čipován i tetován. EU pas a výbavičku do začátků a kupní smlouvu má nachystanou.

Nabídka z 08.06. 13:20   Lokalita: Kobylí   Bude aktivní do 26.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Okouzlující štěňata sibiřský husky Přidat mezi oblíbené

6.000 Kč

Okouzlující štěňata sibiřský husky Jsme okouzlující černo-bílá štěňátka ze sibiřského Husky! Prostě se nemůžeme dočkat, až budeme mít někoho, kdo bude hrát a bude se s ním dlouho procházet. Jsi vyvolený? Od teď jsme očkováni a papíry. Pokud nás najdete okouzlující a hoden být dobrými společníky k vám, jsme k dispozici kdykoliv projevíte zájem. Brzy se uvidíme!

Nabídka z 07.06. 18:23   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 25.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Boerboel s PP FCI Kennel Devil's Heart Přidat mezi oblíbené

dohodou

Boerboel s PP FCI  Kennel Devil's Heart BOERBOEL šteňátka s PP FCI KENNEL DEVIL"'S HEART ❤ HLEDÁ PRO NAŠE BOERBOEL KLUKY NOVOU RODINU. FCI PEDIGREE, ČIPOVANÁ, EUROPAS, ODBĚR IHNED! Super hlídač a rodinný společník a ochránce . Prosím pište jen vážní zájemci o toto úžasné plemeno. Dle dohody mozna nezávazná návštěva. Velký předpoklad dobrého zdraví, vhodní na chov i výstavy.

Nabídka z 07.06. 14:32   Lokalita: Jeřišno   Bude aktivní do 25.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Německý ovčák Přidat mezi oblíbené

dohodou

Německý ovčák Německý ovčák - štěnátka s PP, po pracovních rodičích, vlkošedá, očkována, odčervena,skvělé soc. chování, vhodná na sport. kyn., pro akt. páníčky, vážný zájem.,očkována, odčervena, kup.smlouva, RTG 0/0, DLK0/0, DM N/N, spon.0 u obou rodičů, předpokl. zdraví.

Nabídka z 07.06. 13:47   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 25.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Štěňata NO Přidat mezi oblíbené

dohodou

Štěňata NO Německý ovčák - štěňata NO s PP, po pracovních rodičích. Vhodný k výcviku i do rodiny. Matka: Axa Černá mamba (RTG HD A, RTG ED(0/0) . VD 1. tř. doživotně, 5CV1/N DNA(CZ) zk- BH, ZVV1). Matka: Trixi Fihrak, otec: Coudy z údolí Úpy. Otec: Iconic Bolský kopec (V5X1/P, 1. tř. výborný, HD A (0/0), ED (0/0), DNA getested, DM N/N, zk- BH, IPO3,FPR3) . Matka: Hylda z Klidkova dvora, otec: Brad Eqidius.

Nabídka z 07.06. 11:57   Lokalita: Přepeře   Bude aktivní do 25.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Stafordšírský bulteriér Přidat mezi oblíbené

dohodou

Stafordšírský bulteriér Stafordšírský bulteriér. Chovatelská stanice King of Bohemia nabízí k rezervaci černá a modrá štěňátka s průkazem původu , štěňátka budou očkovaná, odčervená budou mít vystaven pas startovací balíček do začátku. Vice informací na tel.

Nabídka z 07.06. 11:16   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 25.10.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit