Celkem v bazaru 83616 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2743 nových .

Inzerce koček a koťat

Hledáte kočičku nebo koťátko? Široká nabídka koťat zdarma. Nabídněte jim nový domov. Inzerce a bazar koček.

Zobrazuji inzeráty 41 – 60 z 68 inzerátů Cena

!!Britští medvídci s PP!! Přidat mezi oblíbené

7.000 Kč

!!Britští medvídci s PP!! CHS Hairy Bears zadá britská krátkosrstá koťátka, kočičky v barvě krémové, modřeželvovinové a modřeželvovinový bikolor. Koťátka jsou k odběru koncem ledna 2019, budou plně naočkována, odčervená, vymazlená a socializovaná. Koťátka jsou z testovaného chovu a po výstavně úspěšných rodičích. Ke koťátkům bude kupní smlouva, očkovací průkaz, vzoreček papání a oblíbená hračka. Nezávazná návštěva vítána.

Nabídka z 26.12. 21:05   Lokalita: Týnec nad Labem   Bude aktivní do 15.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Britská dlouhosrstá kočička Barbara Přidat mezi oblíbené

dohodou

Britská dlouhosrstá kočička Barbara Britská kočka - nabízím VIP kočičku s dlouhou hedvábnou srstí. Barbara je opravdová kočičí princezna - 4 měsíční, dobře odchovaná, noblesní,čistotná. Jen k chovu v bytě! Je to postelová kočička. Je s PP, cena dohodou dle účelu a podmínek koupě. A kocourky a kočičky krátkosrsté britské také prodám do dobrých podmínek.

Nabídka z 26.12. 19:50   Lokalita: Hlubočany   Bude aktivní do 15.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Britská shaded koťata s PP Přidat mezi oblíbené

dohodou

Britská shaded koťata s PP Chovná stanice britských shaded koček nabízí koťátka s PP po testovaných rodičích, malí medvídci již k odběru, řádně oočkováni a odčerveni, Více info na www.catblueword.cz - koťátka - aktuální vrh - již od vrhu R v různých barevných variacích Kontakt email nebo tel

Nabídka z 26.12. 09:53   Lokalita: Dobruška   Bude aktivní do 15.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Daruji koťátka Přidat mezi oblíbené

dohodou

Daruji koťátka Evropská kočka domácí - daruji koťátka, tři kocourky. Jeden je půlroční a další dva tříměsíční. Všichni jsou mazliví, čistotní, zvyklí na děti, odčervení.

Nabídka z 24.12. 15:02   Lokalita: Loděnice   Bude aktivní do 13.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Hledají domov. Přidat mezi oblíbené

dohodou

Hledají domov. Kočičí depozitum ve Václavicích u Liberce hledá domovy pro zachráněná koťátka i odrostlejší kočičky. Koťátka odčervená a očkovaná, starší kočíčky očkované a kastrované.

Nabídka z 21.12. 22:15   Lokalita: Liberec   Bude aktivní do 10.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Hledají domovy. Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Hledají domovy. Kočičí depozitum ve Václavicích u Liberce hledá domovy pro zachráněná koťátka i odrostlejší kočičky. Koťátka odčervená a očkovaná, starší kočíčky očkované a kastrované.

Nabídka z 20.12. 22:28   Lokalita: Liberec   Bude aktivní do 09.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

koťátko rezavé - zdarma Přidat mezi oblíbené

zdarma

Koťátko rezavé - zdarma, prosím hodné lidi, kteří nám darují malé koťátko (pouze rezavé barvy), našeho mazlíčka "Garfička" někdo otrávil. Nevím, jestli ho někdo nahradí - byl výjimečný. Děkuji.

Poptávka z 18.12. 14:16   Lokalita: Litovel   Bude aktivní do 07.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Britská kočka - darujem kocourka Přidat mezi oblíbené

0 Kč

Britská kočka - darujem kocourka Britská kočka - darujeme kocourka bez PP, s výbavou, vychovaný, čistotný, přítulný, bezproblémový, šestiletý, vykastrovaný. Ze zdravot. důvodů (alergie). Pouze do bytu bez dalších koček a zvířat, ideálně ke starším lidem.

Nabídka z 13.12. 18:43   Lokalita: Šumperk   Bude aktivní do 02.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

!!Britští medvídci s PP!! Přidat mezi oblíbené

7.000 Kč

!!Britští medvídci s PP!! CHS Hairy Bears zadá britská krátkosrstá koťátka, kocourka v barvě krémové a kočičky v barvě modřeželvovinová a modřeželvovinový bikolor. Koťátka jsou k odběru koncem ledna 2019, budou plně naočkována, odčervená, vymazlená a socializovaná. Koťátka jsou z testovaného chovu a po výstavně úspěšných rodičích. Ke koťátkům bude kupní smlouva, očkovací průkaz, vzoreček papání a oblíbená hračka. Nezávazná návštěva vítána.

Nabídka z 13.12. 17:02   Lokalita: Týnec nad Labem   Bude aktivní do 02.05.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Mainská mývalí kočka prodám koťata s PP Přidat mezi oblíbené

dohodou

Mainská mývalí kočka prodám koťata s PP Prodám kvalitní koťata - Mainské mývalí kočky (Maine Coon) špičkového exterieru s PP a vynikající, hravé, povahy na chov a výstavy i luxusní mazlíčci. Maine coon - největší kočky na světě, kocouři - dorůstají až do 15 kg a 120 cm, úžasný pohodový, mazlivý obr - špičkový exterier, přátelská, mazlivá povaha. Na prodej 2 kočičky Grace a Gina černé mramorované, kočička Gloria - černá a kočička Gita černá s bílými znaky. Koťata jsou mazlivá, velká, statná s předpokladem statného vzrůstu, vynikajícího typu. Vrh po rodičích excelentního…

Nabídka z 11.12. 21:54   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 30.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Britské kotě s PP Přidat mezi oblíbené

8.000 Kč

Britské kotě s PP Chovatelská stanice z Vlčkové, hledá domov pro kočku: Kora - barva modře želvovinová. Narozena: 28.6. Ihned k odběru, řádně naočkovaná, odčervená, s průkazem původu. Po testovaných rodičích na FeLV, FIV, PKD, HCM. Smlouva samozřejmostí. Kočička je mazlivá, hravá, čistotná, Více informací na web. stránkách: http://www.zvlckove.cz/

Nabídka z 10.12. 08:25   Lokalita: Vlčková   Bude aktivní do 29.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

britská koťata Přidat mezi oblíbené

dohodou

britská koťata Britská kočka. Chovatelská stanice Silver Velvet nabízí britská koťata s průkazem původu z kvalitního uzavřeného testovaného chovu. Koťata jsou vhodná do chovu i jako luxusní mazlíček, výběr z několika barev. Máme dlouholeté zkušenosti, s chovem poradíme. Přijeďte se podívat, určitě si vyberete.

Nabídka z 06.12. 17:37   Lokalita: Zábřeh   Bude aktivní do 25.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Kouzelná britská koťátka s PP Přidat mezi oblíbené

10.000 Kč

Kouzelná britská koťátka s PP Britská kočka - s velkou radostí si Vám dovoluji představit naše úžasná koťatka, která budou pořádat výběrové řízení na ty nej páníčky :-) Pro více info prosím neváhejte volat. Můžete si vybrat jen luxusního mazlíčka nebo chovný zázrak :-) Se vším ráda poradím. Cena uvedená je od 10.000 Kč.

Nabídka z 06.12. 15:51   Lokalita: Načeradec   Bude aktivní do 25.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Siamská koťata s PP Přidat mezi oblíbené

dohodou

Siamská koťata s PP Siamská kočka - CHS z Gilanu nabízí dva simaské kocourky - seal point. Velmi pěkný exteriér, výborné zdraví a super mazlivé povahy. Oba kluci jsou vhodní na další chov, výstavy a jako rodinní společníci. Pouze do perfektních podmínek. Testovaní na FIP. Odběr možný ihned.

Nabídka z 05.12. 06:01   Lokalita: Chýně   Bude aktivní do 24.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Savannah koťátka Přidat mezi oblíbené

20.000 Kč

Savannah koťátka Savanová kočka - kotátka stará tři měsíce, s PP, registrovaná v Tica USA. Jedná se o hybridní plemeno, kočka křížená se servalem,jen do dobrých rukou. Koťátka jsou čistotná naučená na záchod. Prosím pište a volejte jen vážní zájemci. Další foto pošlu emailem. 20.000 Kč.

Nabídka z 04.12. 17:02   Lokalita: Městečko   Bude aktivní do 23.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Siamská koťata s PP Přidat mezi oblíbené

v textu

Siamská koťata s PP CHS z Gilanu nabízí dva simaské kocourky- seal point .Velmi pěkný exteriér, výborné zdraví a super mazlivé povahy. Oba kluci jsou vhodní na další chov, výstavy a jako rodinní společníci. Pouze do perfektních podmínek. Testovaní na FIP. Odběr možný ihned.Tel. 602796983

Nabídka z 03.12. 23:39   Lokalita: Hostivice   Bude aktivní do 22.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

BSH "whiskas" koťátka s PP video Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

BSH "whiskas" koťátka s PP Chovatelská stanice Igmu Sapa *CZ hledá nové domovy pro koťátka. K dispozici jsou koťátka jak s černě pruhovaným kožíškem, tak s černými tečkami. Některá jsou již připravena odejít do nového domova, některá ještě musí zůstat několik týdnů u maminky (doba odstavu je minimálně ukončený 12. týden věku, lépe i později). Exteriérově špičková koťátka s vynikajícím rodokmenem zadám jako překrásné mazlíčky pouze do bytu, milujícím lidem. Opakované sonografické vyšetření na srdeční kardiomyopatii (HCM) je již po pět generací s výsledkem HCM…

Nabídka z 02.12. 20:15   Lokalita: Čakovičky   Bude aktivní do 22.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Britský kocourek s PP Přidat mezi oblíbené

9.000 Kč

Britský kocourek s PP Zadáme posledního britského stříbřitého úžasného kocourka - Noaha Benjaminka, nar. 26.8., málo početné zbarvení - BSH ns 25 Chlapeček dostane s sebou na cestu k Vám balíček, PP, OP, KS a veškeré dovednosti, které má správný kocourek mít. Rodiče jsou testovaní s negativním výsledkem, oba u nás k vidění. Prosím, jen do milující rodinky! Těšíme se na Vaši návštěvu :)

Nabídka z 28.11. 14:32   Lokalita: Chvalčov   Bude aktivní do 17.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ragdoll koťátka s PP Přidat mezi oblíbené

dohodou

Ragdoll koťátka s PP Nabízíme k rezervaci rozkošná, temperamentní, hravá, zdravá koťátka s rodokmenem po testovaných rodičích (HCM, PKD, FIV, FeLV). Variety bicolour a mitted, barvy red, seal a blue. Koťátka budou v době odběru kastrovaná, kompletně očkovaná, cyklicky odčervená, s mikročipem, bohatou výbavičkou, kupní smlouvou. Uvítáme osobní kontakt, záleží nám na tom, kde koťátka budou mít nový domov. Jsou to bezvadní kamarádi na spoustu let a přejeme si pro ně báječné rodiny, kde budou hýčkáni jako u nás. Koťátka jsou nebojácná, mazlivá, zvyklá na…

Nabídka z 28.11. 08:25   Lokalita: Havířov   Bude aktivní do 17.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Prodám krmení pro kočky Přidat mezi oblíbené

200 Kč

Prodám krmení pro kočky Prodám nové superprémiové krmivo pro kočky s lososem pro kastrované kočky. Gramáž 2 kg. Exp. 2/2020. PC 299 Kč, nyní 200 Kč. Do Olomouce dovezu.

Nabídka z 28.11. 03:27   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 17.04.2019. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit