Celkem v bazaru 81019 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2797 nových .

Inzerce koček a koťat

Hledáte kočičku nebo koťátko? Široká nabídka koťat zdarma. Nabídněte jim nový domov. Inzerce a bazar koček.

Zobrazuji inzeráty 1 – 20 z 103 inzerátů Cena

Umísťovací výstava koček v Praze 3 Přidat mezi oblíbené

dohodou

Umísťovací výstava koček v Praze 3 Umísťovací výstava koček se bude konat v sobotu 22. dubna a v neděli 23. dubna od 11 do 17 hodin v prostorách Veterinární kliniky Fénix, Velehradská 19, Praha 3. Na výstavu přijede hledat nový domov asi 50 koček. V čase výstavy bude souběžně probíhat veterinární poradna. Na výstavě si budete moci zakoupit chovatelské potřeby a značkové krmivo za výhodné ceny. Všechny kočky k adopci jsou očkované a mají atest o zdravotním stavu, dospělé kočky jsou kastrované. Vstupné zdarma.

Nabídka z 29.03. 09:18   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 16.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Don Sphynx kotatka s PP k prodeji Přidat mezi oblíbené

dohodou

Don Sphynx kotatka s PP k prodeji Don Sphynx - koťátka s PP, k prodeji, k odběru budou odčervená, očkovaná, očipovaná, naučená na záchůdek.

Nabídka z 26.03. 16:17   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 13.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Maxíček hledá domov Přidat mezi oblíbené

600 Kč

Maxíček hledá domov Kocourek Maxík, stáří 1 rok, očkovaný, odčervený, kastrovaný, hledá kočkomily, kteří by mu nabídli milující domov. Kocourek je velmi čistotný a hodně hravý - potřebuje kočičího parťáka. Je tu možnost spolu s ním adoptovat jeho sestřičku. Kocourka umístním POUZE DO BYTU. Od svých šesti týdnů je u mě v dočasné péči - byl odchycen i s maminkou a sourozenci v jedné plzeňské lokalitě. S sebou do adopce dostane krmení do začátku, očkovací průkaz, hračky a mističku. Poplatek za veterinu poslouží k péči o další kočičky. Smlouva o adopci pod…

Nabídka z 26.03. 07:55   Lokalita: Plzeň   Bude aktivní do 13.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Kočička hledá nový domov Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Kočička hledá nový domov Vlasta je odrostlé kotě, které se nějakou dobu toulalo u vlakového nádraží v Olomouci. Upozornili nás na ni všímaví lidé, kterým nebyl její osud lhostejný. Je úžasně mazlivá, nechá si snad všechno líbit, ale úplný andílek také není. Prostě mladá kočičí dáma. Také má ty největší oči na světě. Nachází se v péči sdružení Pomocné ruce Olomouc a do nového domova půjde na adopční smlouvu. Zájemce prosím o napsání sms.

Nabídka z 22.03. 23:09   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 09.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

vymazlená britská kotátka bez pp Přidat mezi oblíbené

4.000 Kč

vymazlená britská kotátka bez pp Nabízím kotátka jsou modrá britská- lila, čistokrevná. Oba dva rodiče jsou Britský modrý krátkosrstý lila, maminka modrá britská krátkosrstá- lila bez pp. K odběru budou v dubnu. Budou socializované, odčervené,naučené na kočkolit, škrábadlo, odchovaná doma, zvyklá na děti. Záloha nevratná 2000kč

Nabídka z 22.03. 19:06   Lokalita: Havlíčkův Brod   Bude aktivní do 10.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Koupím i starší kočičku Ragdoll. Přidat mezi oblíbené

5.000 Kč

Koupím i starší kočičku Ragdoll. Koupím i starší kočičku Ragdoll.

Nabídka z 16.03. 08:34   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 03.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Mainská mývalí koťátka Přidat mezi oblíbené

dohodou

Mainská mývalí koťátka Mainská mývalí - máme ještě volná některá koťátka, k odběru po 1.4., s PP, naočkovaná, očipovaná, zdravotní testy rodičů provedeny, socializace s dětmi i pejsky - viz web.

Nabídka z 12.03. 22:27   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 30.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Daruji kočičku Přidat mezi oblíbené

zdarma

Daruji kočičku Hledáme nový domov pro dvouletou kočičku kastrovanou a zvyklou na kočiči záchod, nemá svoji paní a my se o ni bohužel z osobních důvodů postarat nemůžeme nemáme na kočičku tolik času ktery ona potřebuje prosím pomůžete nám?

Nabídka z 10.03. 16:19   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 28.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Mainská mývalí koťátka s PP. Přidat mezi oblíbené

dohodou

Mainská mývalí koťátka s PP. Mainská mývalí koťátka s PP, již k odběru, z chovatelské stanice Gentle Tiger*CZ. Kocourci do chovu a na výstavy s vynikající povahou a předpokladem mohutného vzrůstu, po výstavně velmi úspěšných předcích. Matka Waikiki Honolulu Maineland*IT, otec CH Summerplace Jazz Dancer*DE. Koťátka jsou, plně očkovaná, s mikročipem, odčervená, čistotná s kupní smlouvou, chovatelským servisem a výbavičkou do začátku. HCM N/N. Testovaný chov. Více informací telefonem, e-mailem, anebo na webu http://www.gentletiger.wz.cz/ a na Facebooku https://www…

Nabídka z 06.03. 10:14   Lokalita: Havířov   Bude aktivní do 24.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Mainská mývalí koťátka s PP. Přidat mezi oblíbené

dohodou

Mainská mývalí koťátka s PP. Mainská mývalí koťátka s PP, již k odběru, z chovatelské stanice Gentle Tiger*CZ. Kocourci do chovu a na výstavy s vynikající povahou a předpokladem mohutného vzrůstu, po výstavně velmi úspěšných předcích. Matka Waikiki Honolulu Maineland*IT, otec CH Summerplace Jazz Dancer*DE. Koťátka jsou, plně očkovaná, s mikročipem, odčervená, čistotná s kupní smlouvou, chovatelským servisem a výbavičkou do začátku. HCM N/N. Testovaný chov. Více informací telefonem, e-mailem, anebo na webu http://www.gentletiger.wz.cz/ a na Facebooku https://www…

Nabídka z 06.03. 09:41   Lokalita: Havířov   Bude aktivní do 24.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Sphynx koťata s PP k prodeji Přidat mezi oblíbené

dohodou

Sphynx koťata s PP k prodeji Don Sphynx - koťátka s PP, k prodeji. Odčervená, očkovaná, čipovaná, zdravá, naučená na záchůdek a škrabadlo. Zahraniční krytí.

Nabídka z 03.03. 17:16   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 21.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

mazlik Přidat mezi oblíbené

dohodou

Dobrý den, sháníme koucourka - ne kotě, tak rok dva. atd., buď britskou, perskou, ragoull, chceme to na mazlíčka, za rozumnou cenu. Děkujeme.

Poptávka z 01.03. 22:02   Lokalita: Hanušovice   Bude aktivní do 19.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Britská koťátka s PP Přidat mezi oblíbené

8.000 Kč

Britská koťátka s PP CHS British Lovering zadá umazlená, typově přenádherná britská koťátka, nar. 29.1.Tatínek Břetislav z Jižní Moravy, testován na FIV, FeLV, HCM a PKD. Maminka Beatrice Hanchal. V žádném případě malá koťátka nekastrujeme, a toto odsuzujeme! Při odchodu dostanete Kupní smlouvu, PP, OP a hlavně tvorečka zvyklého na láskyplné zacházení,zvyklého na lidskou náruč. O stejné prosíme i Vás. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Nabídka z 01.03. 15:40   Lokalita: Chvalčov   Bude aktivní do 19.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Bengálská koťátka Přidat mezi oblíbené

dohodou

Bengálská koťátka CHS Janaku.cz nabízí k prodeji nádherná a roztomilá koťáka kočky bengálské s PP, registrované u FIFE, dva kocourky a dvě kočičky, jako luxusní mazlíčky, i k chovu. Koťata budou očkovaná, odčervená, smlouva o prodeji a chovatelský servis samozřejmostí. Koťata odejdou do nových domovů čipovaná, s mezinárodním pasem a také s výbavičkou pro první dny v novém domově. Jsou zvyklá na gelové stelivo a domácí pejsky. Nezávazná návštěva vítana. Odběr možný od 3.3.2017.

Nabídka z 27.02. 11:30   Lokalita: Kutná Hora   Bude aktivní do 17.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ruská modrá koťátka prodej s PP video Přidat mezi oblíbené

dohodou

Ruská modrá koťátka prodej s PP Chovatelská stanice ruských modrých koček Vamiron nabízí koťátka narozená 10.2.2017. Koťátka jsou chovaná v bytě, vymazlená, při odběru budou plně socializovaná, vakcinovaná, odčervována, zvyklá na WC i tuhou stravu a do nového domova dostanou malou výbavičkou na první dny. Oba rodiče testováni. Průkaz původu samozřejmostí. Oba rodiče testováni. Více info, fotky a videa na našem webu.

Nabídka z 25.02. 19:37   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 15.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ragdoll koťata s PP Přidat mezi oblíbené

5.000 Kč

Ragdoll koťata s PP Ragdoll koťata s PP. Dobře vypadající pro milující domov pro nádherné zátoce na 11 týdnů barvení těsnění mitted. Je přemýšlivý a přátelská povaha, za předpokladu, že epických rozměrů v dospělosti, po 2,5 liber otce. Rodiče mají negativní testy na genetických a infekčních onemocnění. Kočičák je zvyklý žít v bytě, vítá společnosti jiného kočičího kamaráda a je používán i pro hodné psa. Už kastrovaný, k odběru ihned.

Nabídka z 18.02. 19:55   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 08.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Koťatka Ragdoll bez PP Přidat mezi oblíbené

5.000 Kč

Koťatka Ragdoll bez PP Prodám krásná koťátka Ragdoll bez PP. Koťatka jsou odčervená, naočkovaná a naučená na kočičí WC.

Nabídka z 18.02. 11:26   Lokalita: Ostrava   Bude aktivní do 08.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

!!Britský medvídek s PP!! Přidat mezi oblíbené

7.000 Kč

!!Britský medvídek s PP!! CHS Hairy Bears zadá britského kocourka v barvě krémový bikolor. Vhodný do chovu i na výstavy nebo jako luxusní mazlíček. Koťátko je k odběru od 25.2., bude plně naočkován, odčerven, vymazlený a socializovaný. Koťátko je z testovaného chovu a po výstavně úspěšných rodičích. Ke koťátku bude kupní smlouva, očkovací průkaz, vzoreček papání a oblíbená hračka. Nezávazná návštěva vítána.

Nabídka z 17.02. 23:40   Lokalita: Týnec nad Labem   Bude aktivní do 07.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

!!Britští medvídci s PP!! Přidat mezi oblíbené

7.000 Kč

!!Britští medvídci s PP!! CHS Hairy Bears zadá britská koťátka, kocourka v modré barvě a modřeželvovinovou kočičku. Koťátka jsou k odběru koncem dubna, budou plně naočkována, odčervená, vymazlená a socializovaná. Koťátka jsou z testovaného chovu a po výstavně úspěšných rodičích. Ke koťátkům bude kupní smlouva, očkovací průkaz, vzoreček papání a oblíbená hračka. Nezávazná návštěva vítána.

Nabídka z 17.02. 23:22   Lokalita: Týnec nad Labem   Bude aktivní do 07.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Bengálská koťata s PP prodám Přidat mezi oblíbené

6.000 Kč

Bengálská koťata s PP prodám Prodám bengálská koťata s PP. Koťata jsou očkovaná, odčervená , socializovaná, naučená na kočičí toaletu. Koťata jsou již k odběru. Cena 6 000,- Kč.

Nabídka z 17.02. 17:19   Lokalita: Fulnek   Bude aktivní do 07.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 6