Celkem v bazaru 81978 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2836 nových .

Inzerce koček a koťat

Hledáte kočičku nebo koťátko? Široká nabídka koťat zdarma. Nabídněte jim nový domov. Inzerce a bazar koček.

Zobrazuji inzeráty 1 – 20 z 68 inzerátů Cena

Umísťovací výstava koček a psů Přidat mezi oblíbené

dohodou

Umísťovací výstava koček a psů Umísťovací výstava koček a psů se koná v sobotu a neděli 27. a 28. května na Karlštejně, v areálu Muzea Betlémů, č.p. 11. Výstava začíná v 11 hodin a končí v 18 hodin, a to po oba dva dny. Na výstavě budou hledat nový domov kočky a psi z českých útulků. Vstup je zdarma. Přímo z výstavy si můžete přivést domů čtyřnohého kamaráda, a to po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku. Všechna zvířata na výstavě jsou očkovaná a dospělá zvířata jsou kastrovaná.

Nabídka z 25.04. 09:19   Lokalita: Karlštejn   Bude aktivní do 12.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Kotě ruské modré s PP Přidat mezi oblíbené

dohodou

Prodám do dobrých rukou, láskyplným a hodným lidem ( podmínka ! ) 7 měsíčního kocourka ruské modré s PP. Je hodný, 100% čistotný, zdravý a především typově perfektní. V ceně bude i škrabadlo, přepravka, záchůdek a krmivo špičkové kvality na min. 4 měsíce. Foto zašlu na vyžádání. Důvod prodeje: alergie na kočky

Nabídka z 22.04. 22:37   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 09.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Koťatka Ragdoll s PP Přidat mezi oblíbené

dohodou

Koťatka Ragdoll s PP Chov.stanice Great Joy zadá krásná koťátka Ragdoll s PP. Koťatka jsou po kvalitních rodičích v barvě: seal mitted , colorpoint. Koťatka budou odčervená, očkovaná naučená na koč. zachod a socializovaná. Kupní smlouva výbavička do začatku a chov. servis samozdřejmostí. Návštěva vítaná .

Nabídka z 05.04. 00:45   Lokalita: Fryčovice   Bude aktivní do 23.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Don Sphynx kotatka s PP k prodeji Přidat mezi oblíbené

dohodou

Don Sphynx kotatka s PP k prodeji Don Sphynx - koťátka s PP, k prodeji, k odběru budou odčervená, očkovaná, očipovaná, naučená na záchůdek.

Nabídka z 26.03. 16:17   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 13.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Maxíček hledá domov Přidat mezi oblíbené

600 Kč

Maxíček hledá domov Kocourek Maxík, stáří 1 rok, očkovaný, odčervený, kastrovaný, hledá kočkomily, kteří by mu nabídli milující domov. Kocourek je velmi čistotný a hodně hravý - potřebuje kočičího parťáka. Je tu možnost spolu s ním adoptovat jeho sestřičku. Kocourka umístním POUZE DO BYTU. Od svých šesti týdnů je u mě v dočasné péči - byl odchycen i s maminkou a sourozenci v jedné plzeňské lokalitě. S sebou do adopce dostane krmení do začátku, očkovací průkaz, hračky a mističku. Poplatek za veterinu poslouží k péči o další kočičky. Smlouva o adopci pod…

Nabídka z 26.03. 07:55   Lokalita: Plzeň   Bude aktivní do 13.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Kočička hledá nový domov Přidat mezi oblíbené

neuvedeno

Kočička hledá nový domov Vlasta je odrostlé kotě, které se nějakou dobu toulalo u vlakového nádraží v Olomouci. Upozornili nás na ni všímaví lidé, kterým nebyl její osud lhostejný. Je úžasně mazlivá, nechá si snad všechno líbit, ale úplný andílek také není. Prostě mladá kočičí dáma. Také má ty největší oči na světě. Nachází se v péči sdružení Pomocné ruce Olomouc a do nového domova půjde na adopční smlouvu. Zájemce prosím o napsání sms.

Nabídka z 22.03. 23:09   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 09.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

vymazlený britský kocourek bez pp Přidat mezi oblíbené

5.000 Kč

vymazlený britský kocourek bez pp Nabízím kocourka .Je modrý britský lila dlouhosrstý. Je mazlivý,socializovaný,očkovaný, odčervený,naučený na kočkolit, škrábadlo, odchovaný jen doma, zvyklý na děti.

Nabídka z 22.03. 19:06   Lokalita: Havlíčkův Brod   Bude aktivní do 07.09.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Koupím i starší kočičku Ragdoll. Přidat mezi oblíbené

5.000 Kč

Koupím i starší kočičku Ragdoll. Koupím i starší kočičku Ragdoll.

Nabídka z 16.03. 08:34   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 03.08.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Mainská mývalí koťátka Přidat mezi oblíbené

dohodou

Mainská mývalí koťátka Mainská mývalí - máme ještě volná některá koťátka, k odběru po 1.4., s PP, naočkovaná, očipovaná, zdravotní testy rodičů provedeny, socializace s dětmi i pejsky - viz web.

Nabídka z 12.03. 22:27   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 30.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Daruji kočičku Přidat mezi oblíbené

zdarma

Daruji kočičku Hledáme nový domov pro dvouletou kočičku kastrovanou a zvyklou na kočiči záchod, nemá svoji paní a my se o ni bohužel z osobních důvodů postarat nemůžeme nemáme na kočičku tolik času ktery ona potřebuje prosím pomůžete nám?

Nabídka z 10.03. 16:19   Lokalita: Olomouc   Bude aktivní do 28.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Mainská mývalí koťátka s PP. Přidat mezi oblíbené

dohodou

Mainská mývalí koťátka s PP. Mainská mývalí koťátka s PP, již k odběru, z chovatelské stanice Gentle Tiger*CZ. Kocourci do chovu a na výstavy s vynikající povahou a předpokladem mohutného vzrůstu, po výstavně velmi úspěšných předcích. Matka Waikiki Honolulu Maineland*IT, otec CH Summerplace Jazz Dancer*DE. Koťátka jsou, plně očkovaná, s mikročipem, odčervená, čistotná s kupní smlouvou, chovatelským servisem a výbavičkou do začátku. HCM N/N. Testovaný chov. Více informací telefonem, e-mailem, anebo na webu http://www.gentletiger.wz.cz/ a na Facebooku https://www…

Nabídka z 06.03. 10:14   Lokalita: Havířov   Bude aktivní do 24.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Mainská mývalí koťátka s PP. Přidat mezi oblíbené

dohodou

Mainská mývalí koťátka s PP. Mainská mývalí koťátka s PP, již k odběru, z chovatelské stanice Gentle Tiger*CZ. Kocourci do chovu a na výstavy s vynikající povahou a předpokladem mohutného vzrůstu, po výstavně velmi úspěšných předcích. Matka Waikiki Honolulu Maineland*IT, otec CH Summerplace Jazz Dancer*DE. Koťátka jsou, plně očkovaná, s mikročipem, odčervená, čistotná s kupní smlouvou, chovatelským servisem a výbavičkou do začátku. HCM N/N. Testovaný chov. Více informací telefonem, e-mailem, anebo na webu http://www.gentletiger.wz.cz/ a na Facebooku https://www…

Nabídka z 06.03. 09:41   Lokalita: Havířov   Bude aktivní do 24.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Sphynx koťata s PP k prodeji Přidat mezi oblíbené

dohodou

Sphynx koťata s PP k prodeji Don Sphynx - koťátka s PP, k prodeji. Odčervená, očkovaná, čipovaná, zdravá, naučená na záchůdek a škrabadlo. Zahraniční krytí.

Nabídka z 03.03. 17:16   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 21.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

mazlik Přidat mezi oblíbené

dohodou

Dobrý den, sháníme koucourka - ne kotě, tak rok dva. atd., buď britskou, perskou, ragoull, chceme to na mazlíčka, za rozumnou cenu. Děkujeme.

Poptávka z 01.03. 22:02   Lokalita: Hanušovice   Bude aktivní do 19.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Bengálská koťátka Přidat mezi oblíbené

dohodou

Bengálská koťátka CHS Janaku.cz nabízí k prodeji nádherná a roztomilá koťáka kočky bengálské s PP, registrované u FIFE, dva kocourky a dvě kočičky, jako luxusní mazlíčky, i k chovu. Koťata budou očkovaná, odčervená, smlouva o prodeji a chovatelský servis samozřejmostí. Koťata odejdou do nových domovů čipovaná, s mezinárodním pasem a také s výbavičkou pro první dny v novém domově. Jsou zvyklá na gelové stelivo a domácí pejsky. Nezávazná návštěva vítana. Odběr možný od 3.3.2017.

Nabídka z 27.02. 11:30   Lokalita: Kutná Hora   Bude aktivní do 17.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ruská modrá koťátka prodej s PP video Přidat mezi oblíbené

dohodou

Ruská modrá koťátka prodej s PP Chovatelská stanice ruských modrých koček Vamiron nabízí koťátka narozená 10.2.2017. Koťátka jsou chovaná v bytě, vymazlená, při odběru budou plně socializovaná, vakcinovaná, odčervována, zvyklá na WC i tuhou stravu a do nového domova dostanou malou výbavičkou na první dny. Oba rodiče testováni. Průkaz původu samozřejmostí. Oba rodiče testováni. Více info, fotky a videa na našem webu.

Nabídka z 25.02. 19:37   Lokalita: Praha   Bude aktivní do 15.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Ragdoll koťata s PP Přidat mezi oblíbené

5.000 Kč

Ragdoll koťata s PP Ragdoll koťata s PP. Dobře vypadající pro milující domov pro nádherné zátoce na 11 týdnů barvení těsnění mitted. Je přemýšlivý a přátelská povaha, za předpokladu, že epických rozměrů v dospělosti, po 2,5 liber otce. Rodiče mají negativní testy na genetických a infekčních onemocnění. Kočičák je zvyklý žít v bytě, vítá společnosti jiného kočičího kamaráda a je používán i pro hodné psa. Už kastrovaný, k odběru ihned.

Nabídka z 18.02. 19:55   Lokalita: Brno   Bude aktivní do 08.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

!!Britský medvídek s PP!! Přidat mezi oblíbené

7.000 Kč

!!Britský medvídek s PP!! CHS Hairy Bears zadá britského kocourka v barvě krémový bikolor. Vhodný do chovu i na výstavy nebo jako luxusní mazlíček. Koťátko je k odběru od 25.2., bude plně naočkován, odčerven, vymazlený a socializovaný. Koťátko je z testovaného chovu a po výstavně úspěšných rodičích. Ke koťátku bude kupní smlouva, očkovací průkaz, vzoreček papání a oblíbená hračka. Nezávazná návštěva vítána.

Nabídka z 17.02. 23:40   Lokalita: Týnec nad Labem   Bude aktivní do 07.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

!!Britští medvídci s PP!! Přidat mezi oblíbené

7.000 Kč

!!Britští medvídci s PP!! CHS Hairy Bears zadá britská koťátka, kocourka v modré barvě a modřeželvovinovou kočičku. Koťátka jsou k odběru koncem dubna, budou plně naočkována, odčervená, vymazlená a socializovaná. Koťátka jsou z testovaného chovu a po výstavně úspěšných rodičích. Ke koťátkům bude kupní smlouva, očkovací průkaz, vzoreček papání a oblíbená hračka. Nezávazná návštěva vítána.

Nabídka z 17.02. 23:22   Lokalita: Týnec nad Labem   Bude aktivní do 07.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Bengálská koťata s PP prodám Přidat mezi oblíbené

6.000 Kč

Bengálská koťata s PP prodám Prodám bengálská koťata s PP. Koťata jsou očkovaná, odčervená , socializovaná, naučená na kočičí toaletu. Koťata jsou již k odběru. Cena 6 000,- Kč.

Nabídka z 17.02. 17:19   Lokalita: Fulnek   Bude aktivní do 07.07.2017. Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

1 2 3 4