Celkem v bazaru 87996 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2767 nových .

JOSÉ - Čivava - Praha

JOSÉ - Čivava video nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 13.06.2017Zobrazeno: 966× / 62× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Cena: v textu
Jméno: Voříškov z.s.
Telefon: 723 359 720
Lokalita: Praha (okr. Hlavní město Praha)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Odpovědět na inzerát

José (Chosé) je 9 letý pes plemene čivava bez PP, jako štěně zakoupený od množitelky. José zvaný také Myšáček umí jezdit autem, doma nic neničí, počká až se vrátíte z práce. Občas hlídá, ale né moc. Umí sedni a hezky chodí na vodítku. Miluje ovoce a zeleninu, hlavně banány, ale i mandarinky. Rád pracuje na jednoduchých psích hlavolamech. Myšák se po vyndání bolavých zubů psychicky velice zlepšil. Doma již neznačkuje a to ani na návštěvě.
Lépe komunikuje. Na většinu pejsků již nevyjíždí, stačí když udrží od Myšáka odstup. K cizím lidem je nedůvěřivý. Stále má problém s manipulací v oblasti krku. Je velice úzkostný a moc se o sebe bojí. V sebeobraně neváhá kousnout.
Veterinární prohlídky zvládá již o fous lépe než na začátku. Myšáček hledá zkušeného pána ve kterém bude mít oporu. Pána který ho ochrání před nálety cizích psů. Pána vyrovnaného a klidného. (Může to být i žena :-) ) Není vhodný pro bezhlavé rozmazlování, ani jako módní doplněk. Nový páníček bude muset počítat s nácvikem situací z kterých má Myšák strach. Není vhodný pro lidi co pracují na 12h směny, potřebuje pravidelný režim a 4 procházky denně.
Není vhodný pro lidi co hodně cestují. José není vhodný k dětem.
José bude rád jedináčkem ale zvládne i společnost jiného klidného psa, který ustojí, že na něj ze začátku bude mírně nevrlý. Nyní bydlí s fenou ovčáka.
Na kočky není zvyklý. Myšáček je odčervený, čipovaný, kastrovaný a očkovaný. Adopční poplatek je 500,-Kč. Máte-li o Josého zájem prosím volejte Lenku 723 35 97 20 nebo pište na voriskov@gmail. com. Další fotky, více info a krásné pejsky najdete na www. VORISKOV. CZ Telefon: 723359720

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

15000 Praha , okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha