Celkem v bazaru 88388 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2808 nových .

BERNARDETKA - Jezevčík dlouhosrstý - Praha

BERNARDETKA - Jezevčík dlouhosrstý nabídka

Přidat mezi oblíbené Datum publikace: 04.07.2017Zobrazeno: 1098× / 52× Zvýhodnit Upravit Zopakovat Smazat Nahlásit

Cena: v textu
Jméno: Voříškov z.s.
Telefon: 723 149 929
Lokalita: Praha (okr. Hlavní město Praha)

S námi nekupujete zajíce v pytli!

  • Snižujeme riziko podvodného prodeje
  • Řidič Vás před doručením kontaktuje
  • Balík doručíme do druhého dne od vyzvednutí
  • 98% zákazníků nás doporučuje dál
Už nemusíte chodit na poštu.
Zásilku odešlete přímo z domova.
Jednoduše online na www.chytrybalik.cz

Odpovědět na inzerát

Bernadetka je 2,5letá fenka křížence, pravděpodobně byl jeden z rodičů jezevčík a druhý možná špic. Bernie je ke svým lidem hodně kontaktní, ráda se mazlí, spí v posteli. Je poslušná, neutíká, drží se u páníčka, přijde na zavolání. Velkou motivací jsou pamlsky. Bezproblémově zvládá jízdu autem a MHD.
Dobře hlídá pozemek, neujde ji žádný kolemjdoucí. Je zvyklá na náhubek (ale nosila jen v mhd a na stříhání drápků) a chůzi na vodítku. Naučená na čišténí zubů. Umí povely sedni, lehni, otoč, hop, hop do náruče, slalom mezi nohama, pozor (uhne z gauče:)), touch (dotkne se čumákem dlaně), ke mě, fuj, nechej, stůj, čekej, můžeš, dolů, nahoru, místo, okolo, chytit v letu pamlsek. Miluje výlety, pobyt na zahradě, vyhřívání na sluníčku. V restauraci si lehne pod židli a odpočívá. Zvířata vysloveně neloví, sem tam vyběhne za ptákem, ale nikdy jej nedohoní a asi ani nechce. Kočkám se vždy spíše vyhýbala (zvyklá na kočky v bytě). V bytě je čistotná a nic neničí, zvládne být i sama, pokud je člověk v práci a po práci se jí věnuje (procházky, cvičení). Baští granule (střídáme Acanu a Taste of Wilde). Má ráda jako pamlsek piškoty, sušené maso, tyčinky dentastix a zeleninu. Bernie je velmi chytrá, ale projevil se u ní strach ze psů a lidí, které nezná. Ale během jedné procházky nebo půldne si zvykne a přijde se i pomazlit.
Nemá ráda návštěvy a cizí psy (než si zvykne), vynucený kontakt (ze strany lidí i psů), stříhání drápků a projíždějící kamiony. Někdy má z důvodu strachu nepředvídatelné reakce. Při nepozornosti ze strany pána neodolá válení v nepříliš voňavých nálezech. Ale nechá se okoupat a rychle schne Při ohňostrojích a bouřce je nervózní, ale nijak se neprojevuje. Chtěli bychom pro ni milující páníčky, se kterými by žila doma, věnovali by se jí a rozvíjeli její přirozený potenciál. Zároveň by jí byli trpělivou oporou v situacích, které jsou pro ni náročné a kdy tzv. ztrácí hlavu. Bernie je kastrovaná, čipovaná, očkovaná, odčervovaná, přes léto ošetřena proti parazitům Bravectem. Zcela zdráva.
Váží kolem 7 kg. Máte-li o Bernie zájem prosím volejte Anežku +420 723 149 929 nebo pište na: voriskov@gmail. com Telefon: 723149929

Odpovězte na inzerát pomocí e-mailu

Lokalita

15000 Praha , okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha